logo

omnie

About

English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version English version

hobby

Hobby

Poza nauką języków lubię czytać. Czytam o odkryciach naukowych, filozofii, psychologii pozytywnej i przedsiębiorczości.

dowiedz się więcej »

jezyki

Języki

Angielski jest ze mną już niemal ćwierć wieku. Wszystko zaczęło się od…

dowiedz się więcej »

dosw

Doświadczenie

Od niemal 25 lat zajmuję się angielskim. Był to pracowity okres.

dowiedz się więcej »

wyksztalcenie

Wykształcenie

Studiowałem na wielu uczelniach. Magisterkę z anglistyki broniłem na Uniwersytecie Śląskim.

dowiedz się więcej »

ja

Moje wartości

kreatywnosc

Kreatywność

Kreatywność, czyli czerpanie z różnorodności, otaczanie się innowacją, szukanie związków, podawanie w wątpliwość ustalonych zasad, kolorowanie szarości, dobra zabawa i wreszcie wymyślanie własnych zasad gry.

rozwoj

Rozwój

Rozwój jest dla mnie świadomą i stopniową zmianą zgodną z własnymi potrzebami.

profesjonalizm

Profesjonalizm

Współpraca z profesjonalistami to czysta przyjemność. Właśnie dlatego daję z siebie 100%.

piekno

Piękno

Piękno będące mistrzostwem i prostotą formy, czystością, estetyką, pięknym akcentem brytyjskim.

fun

Fun

Fun – czyli wprowadzanie elementów zabawy i grywalizacji w nauce i rozwoju, ponieważ najlepiej uczyć się poprzez zabawę :)

optymizm

Optymizm

Optymizm, który motywuje do działania i pozwala dostrzegać możliwości, zasoby i to, co dobre.

Moje usługi


Rekomendacje

Robert WyłupekRobert Wyłupek
Szczerze polecam lekcje j. angielskiego u Kuby Jonkowskiego, szczególnie tym osobom, które oprócz nauki języka potrzebują też mobilizującego wsparcia. Coachingowe podejście Kuby do zajęć, bardzo motywuje w chwilach słabości. Profesjonalne przygotowanie do każdych zajęć oraz uważność prowadzącego sprawiają, że lekcje są efektywnie wykorzystywane, co dodatkowo zachęca do dalszej nauki. Kubie, jeszcze raz dziękuję za zarażenie pasją do nauki j. angielskiego, a szukającym trenera dla siebie gorąco polecam zajęcia w English Story.
Marta SpisakMarta Spisak
Wszystkim serdecznie polecam współpracę z Kubą. Dzięki połączeniu coachingowego podejścia i profesjonalnych metod nauki języka angielskiego efekty są gwarantowane. Kuba pomaga nie tylko w pracy nad językiem, ale także dzięki zastosowaniu coachingu zadba byś poprawne sformułował swój cel i wypracował swoje skuteczne metody motywacji do nauki.
Marzena NowakMarzena Nowak

Kuba jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego jakiego kiedykolwiek spotkałam. Prowadzi zajęcia z pasją i zaangażowaniem. Jest osobą posiadającą fachową wiedzę, otwarty na potrzeby ucznia, do którego dopasowuje program nauczania. Gorąco polecam.

Piotr Staszak (Kreacja)Piotr Staszak (Kreacja)
Sesje coachingowe pozwalają uporządkować kwestie związane z prowadzeniem firmy - znaleźć priorytety i usystematyzować podejmowane działania. Wypracowane sposoby łatwo przenieść na grunt prywatny. Polecam coaching każdemu, kto chce usprawnić swoją działalność.
Agnieszka Zmiertka-JureckaAgnieszka Zmiertka-Jurecka

Zajęcia cechuje indywidualne podejście do Ucznia i jego możliwości. Lekcje są ciekawe, wnoszą bardzo wiele zarówno do nauki języka jak i dla rozwoju osobistego. Kuba dzięki łączeniu umiejętności trenerskich z coachingowymi dobiera narzędzia do potrzeb i poziomu umiejętności Ucznia. Serdecznie polecam.

Zapraszam do współpracy!

telefon +48 792 433 005

mail kubajonkowski@gmail.com

 kubajonkowski